Modele saltea dormeo

Salteaua Siena este o saltea fermă, de 16 cm, aerisită. Oferă un echilibru Optim intre susținere si fermitate. Salteaua ferma este o alegere Buna daca dormiți PE série sau pe burta. Fabricata DIN spuma Ecocell® de CEA mai buna calitate, Cu Husa speciala pentru ventilatie suplimentara si protectie antibacteriana. Salteaua Dormeo Siena este o saltea confortabila, ferma, opunand o rezistenta Optima conceputa sa ofere sustinerea gatului, sirei spinarii si a soldurilor. Pentru a-TI oferi o sustinere ideala detina Zona Mediana intarita, Special fabricata pentru a se Mula PE Corp in orice pozitie. Multumita tratamentului fetei cu CleanEffect® Salteaua Dormeo Sienne te ajuta sa creezi un mediu de dormit igienic protejat de germeni, bacterii, acarieni si mirosuri neplacute. Pentru mai multa aerare a fost adaugat materialul 3D AirMesh in partea inferioara si laterala, astfel incat sa te Poti odihni PE o saltea plina de temps, uscata si ventilata. Trezeste-te proaspat si odihnit dupa ce ai dormit PE Salteaua Dormeo Siena. Salteaua Dormeo Siena este potrivita Oricui se afla in cautarea unei saltele ferme si Pline de temps.

Intériul este alcatuit DIN 16 cm de spuma de calitate Ecocell® Care se Adapteaza la contururile CORPULUI Tau pentru un confort incredibil si o film Excelenta aliniere a coloanei in timpul somnului. Aceasta face ca Salteaua Dormeo sienne sa fie perfecta pentru persoanele predispuse la alergii si ASTM. Husa cu fermoar Practic se poate inlatura si se poate Spala in Masina de spalat. Materialul Special 3D AirMesh DIN Partile laterale si din partea inferioara a saltelei este supra aerat. MII de orificii ofera o circulaires a aerului Optima pentru ca mediul de dormit sa Ramana proaspat si uscat. . Marimile de Pat nu sunt standardizate, prin urmare trebuie sa va masurati Patul inainte de a achizitiona o saltea. Se gasesc Paturi si cu Alte dimensiuni, adaptate pentru persoane de toate staturile. Lungimea de 190 cm Este, de asemenea, foarte Comuna, fiind perfecta pentru incaperile mai mici.

Husa saltelei este prevazuta cu un fermoar Practic pentru ca tu sa il Poti desface si sa o indepartezi ori de cate ori doresti, cu usurinta. Poti sa o Speli in Masina de spalat pentru a pastra un mediu de dormit sanatos si proaspat. . Puneti capatul ruletei in partea stanga a patului. Trageti Ruleta PANA ajungeti la Marginea DIN dreapta un patului. Notati aceasta valoare. ATI aflat latimea. Noi știm ce înseamnă să dormi așa cum meriți de aceea venim în ajutorul tău. Alege-ți salteaua mult dorită Începând cu 59, 9 Lei/Lună în 10 rate cu dobândă 0! Paturile sunt fabriquer dupa dimensiuni standard: Single, dublu, matrimonial.

Se pot Lua urmatoarele masuratori pentru a fi Sigur ca aveti dimensiг © corecta un patului. Luati o Ruleta si aveti la indemana o Yursin de hartie si un creion pentru a Nota masuratorile..